Autorius: 
Nigel Latta

Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!

Man patinka knygos, kurias rašo ne vaikų auginimo teoretikai, o praktikai – jose galima rasti realiai pritaikomų patarimų (o skaitant teoretikų knygas kartais galima paskęsti neaišku kaip įgyvendinamose filosofijose).
Šią knygą parašė žmogus, daug metų nuolat dirbantis su netinkamai besielgiančiais vaikais ir jų mamom bei tėčiais. Skaitant jaučiama milžiniška daugiametė praktika ir puikus vaikų psichologijos išmanymas.
Tikrai nenorėčiau ir negalėčiau sutikti su viskuo, kas parašyta šioje knygoje (pavyzdžiui, siūloma pratinti prie puoduko tik nuo 20 mėnesių, nes anksčiau tai yra tik ‘tuščias laiko gaišimas’ ir t.t.), bet pagrindinė jos mintis - visai ne apie tai… Jeigu tikslas - sutarti su savo vaiku ar vaikais, išspręsti namuose išsirutuliojusį konfliktą, pripratinti vaiką prie tam tikrų taisyklių (maisto, miego ar kt.), čia galima rasti daug puikių praktinių įžvalgų.
Autoriaus kalba paprasta, tiesmuka, kartais atrodo net gruboka, bet aprašomos situacijos dažnai pasirodo pažįstamos, o patarimai - aiškūs ir veiksmingi.
Šią knygą siūlau skaityti ne tada, kai vaikai jau "varo jus iš proto", o tam, kad to nebūtų. Geriau būtų ją perskaityti iš anksto – juk išmanant, kaip ir ką daryti, šeimos gyvenimas būna lengvesnis ir smagesnis :)

P.S. Knygos turinį ir įžangą galite rasti čia: https://www.patogupirkti.lt/knyga/perskaitykite-kol-vaikai-neisvare-jusu...