Muzikos pamokėlės kūdikiams

Muzikos pamokėlės kūdikiams

Kūdikystės laikotarpis - tai laikas, kai jūsų vaikutis auga ir vystosi pačiu didžiausiu greičiu. Suteikite jam galimybę šiuo nuostabiu metu kuo daugiau patirti, sužinoti ir išmokti.

Jeigu auginate mažylį, kurio amžius - nuo vieno mėnesio iki pusantrų metukų, kviečiu jus į Kūdikių grupę. Tai ciklas iš šešiolikos skirtingų užsiėmimų.

Kūdikių grupės susitikimuose sužinosite, kaip galite smagiai ir naudingai bendrauti su savo vaikučiais:

   - išmoksite bei prisiminsite daugybę įvairių dainelių, lopšinių ir žaidimų (tarp jų - lavinamieji žaidimai kūdikiams, vaikus džiuginantys įvairūs lietuviški žaidinimai, taip pat pristatysiu mūsų šeimoje sukurtas daineles ir žaidimus);

   - išgirsite daug įvairios informacijos apie ankstyvąjį vaikų ugdymą - muzikos klausymą, dienos ritualus, pirštukų žaidimus, vaiko gyvenimo aplinką, žaislus, kalbą, ritmo pratimus, spalvas, skirtingas mažylių ugdymo sistemas ir daug kitų dalykų.

Susitikimų trukmė - 60 minučių.
Šiems užsiėmimams nebūtina turėti nei muzikinio išsilavinimo, nei išlavinto balso – pakanka tik jūsų Noro.

Užsiėmimuose pristatau autorinę programą – perduodu tai, ką per daugiau kaip 20 metų atsirinkau, ką taikiau ir kūriau pati. Informaciją kaupiu iš įvairių šaltinių, skirtingų sistemų ir lankytų mokymų bei derinu šias žinias taip, kad susikurtų visapusiškam vaikų lavinimui skirtas metodas.

Akivaizdžius užsiėmimų rezultatus matau ir jaučiu savo šeimoje, gaunu daug atsiliepimų iš mano pamokas lankiusių mamų ir tėčių – jie džiaugiasi akivaizdžiu grįžtamuoju ryšiu, maži vaikučiai itin lengvai ir greitai viską įsisavina.

Pagrindinės užsiėmimų temos:
1. Ankstyvasis ugdymas. Maloniausi garsai kūdikiui. Lopšinės. 2. Dienos ritualai, jų kūrimas ir nauda. 3. Kalba. Balsai ir intonacijos. Vaikų kalbos vystymąsis ir jos lavinimas. 4. Muzikos klausymas. Poveikis ir rekomendacijos. 5. Ritmo užsiėmimai. Išsidūkimas. 6. Muzikiniai žaislai. Emocinė atgaiva. 7. Smulki motorika. Pirštų žaidimai.  8. Pirmas svarbus užsiėmimų su mažyliais dėmuo - Dėmesys.  9. Shinichi Suzuki sistemos atradimai. Gebėjimų ugdymas. 10. Pamėgdžiojimai. Susipažinimas su įvairiomis muzikos savybėmis ir skirtingais charakteriais. 11. Kartojimas. Vaikų mokymąsis. Numaldymai - nuraminimai. 12. Antras svarbus užsiėmimų su mažyliais dėmuo - Laisvė.  13. Šokiai su vaikais. Apie nerekomenduojamus ir rekomenduojamus žaislus. 14. Skirtingų vaiko intelektų ugdymas. 15. Pasitikėjimas savimi ir Savigarba bei jų ugdymas. 16. Ankstyvasis skaitymas. (Esant galimybei, gali būti organizuojamas šio ciklo pratęsimas, kuriame aptariamos kitos temos - Pastabos ir pagyrimai, Resursai, Žaidimai su vaikais ir t.t.)

Prieš kiekvieną užsiėmimą laiškeliu informuoju apie būsimo susitikimo turinį, o po kiekvieno susitikimo visoms dalyvėms atsiunčiu dainelių ir žaidimų melodijas - bet kada paklausę jų namuose patogiai ir lengvai prisiminsite tai, ką dainavome kartu.

Kūdikių grupės Tvarkaraštį rasite čia
Užsiėmimų Kainas rasite čia

Nauji užsiėmimų dalyviai registruojami nuolatos. Užsiregistruoti galite čia

Užsiėmimų metu įsikuriame ant kilimo ar dekučių, patalpoje būname be batų. Pas mus šilta, tačiau jeigu jaučiatės smagiau, kai kojos labiau 'aprengtos', ateidami pasiimkite storesnes kojines ar šlepetes. 
Mamų dainų užsiėmimuose - žindymui draugiška aplinka. Čia galite ramiai maitinti savo mažylius.

Džiugu, kai kartu su mamomis ateina ir tėčiai!

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysiu - drąsiai kreipkitės.

Kūdikių grupę lankiusiųjų Atsiliepimus skaitykite čia.