Susipažinkime
Inga

Susipažinkime


Sveiki,

Esu Inga - Mamų Dainų studijos įkūrėja, metodinės medžiagos autorė, mokymų organizatorė ir vadovė :)

Žinau, kad mūsų būsenai ir mintims didelį poveikį daro aplink skambantys balsai, muzika ir kiti mus supantys garsai. Jaučiu, kaip stipriai muzika ir balsai veikia mane. Muzika ne tik suartina žmones ir sukelia malonius prisiminimus - ji geba lavinti mūsų protą, ji moka gydyti mūsų kūnus bei sielas. Klausydami muzikos ar dainuodami galime nuspalvoti savo gyvenimą naujomis spalvomis.

Augindama dukrą ir sūnų nuo pat pirmųjų dienų ieškojau kuo daugiau įvairios informacijos apie garsų ir muzikos įtaką kūdikiams, apie artimą bendravimą su mažyliais, rinkau jiems tinkamus žaidimus bei daineles, domėjausi skirtingais ankstyvojo vaikų ugdymo būdais. Tai, kas man patiko, pritaikiau mūsų šeimoje. Žaisdami žaidimus, dainuodami daineles ir sekdami pasakas vaikams kartu su vyru kartais pajausdavome, kad pritrūkome tinkamo repertuaro, tad kūrėme savo daineles, pasakas, žaidimus bei lopšines, patys vertėme patikusias iš kitų kalbų.

Pirmi trys vaiko gyvenimo metai man atrodo stebuklingas laikmetis, vertas ypatingo suaugusiųjų dėmesio ir pagarbos, 

Šiuo metu mano vaikai jau suaugę, o susidomėjimas ankstyvuoju vaikų ugdymu pirmaisiais jų gyvenimo metais liko. Sukauptą informaciją perduodu kitoms šeimoms Mamų Dainų pamokėlėse. Šiuos užsiėmimus pradėjau vesti 1999 metais, tad jų turinys nuolat pildomas ir turtinamas naujomis žiniomis ir patirtimis. Mamos ir tėčiai, atėję su savo mažyliais, čia išgirsta daug įvairios informacijos apie ankstyvąjį vaiko vystymąsi, išmoksta daug dainelių, žaidimų ir lopšinių.

Lauksiu ir jūsų!

***

2019 metų lapkritį išleidau knygą "Pelėda Drūlija ir diena NE. Terapinės pasakos vaikams". Daugiau informacijos apie ją rasite www.drulija.lt ir facebook puslapyje "Pelėda Drūlija".

***

Patys geriausi ir išmintingiausi mano mokytojai - vaikai. Toliau išvardinti kai kurie kiti mano žinių šaltiniai:

2019 metų rugsėjis - 2020 metų sausis paskaitos "Vaiko žaidimas" Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete (bendra trukmė - 64 val. paskaitose ir egzaminas). Lektorės - dr. Milda Brėdikytė (edukologė) ir dr. Monika Skėrytė – Kazlauskienė (psichologė).

Vilniaus Geštalto instituto seminarų ciklas apie Pasakas. Lektorė - Salva Marcinkevičienė. (5 seminarai)

Paskaita „Kas yra nežmogiška vaizduotė?“. Lektorius - Kristupas Sabolius

Vaizduotės mokymai tėvams “Vizionieriai”. Lektorius - Kristupas Sabolius

Vilniaus Geštalto instituto trijų dienų seminaras „Geštalto terapija su vaikais ir paaugliais“. Lektorė – Anastasija Šapel (Minskas)

Seminaras „Žydiška pedagogika: kaip auginami genijai ir milijonieriai“. Lektorius - Giedrius Drukteinis

Keletas lektoriaus Vaido Arvasevičiaus seminarai: „Tėvystės virsmai ir provokacijos. Vaikai auga patys“, „Tėvystės virsmai ir provokacijos. Auklėjimo mitai, klaidos ir jų alternatyva“, „‚Auklėjimo provokacijos. Auginame be bausmių“, „Auklėjimo provokacijos. Norų ir emocijų vadyba“.

Mokymai ‚Ką kalba kūdikiai‘, lektorė - kineziterapeutė Ania Witkowska (Berlynas),

Intensyvūs dviejų dienų kūno terapijos mokymai, lektorė - Jane Okondo (UK).

Vilniaus Geštalto instituto stovykla – intensyvūs savaitės trukmės mokymai ‚Santykiai. Poreikiai. Ribos.‘ Daug paskaitų įvairiomis temomis, lektoriai iš Vilniaus, Minsko, Rygos, Austrijos ir Norvegijos.

Dviejų dienų seminaras apie Geštalto psichoterapiją (Vilniaus Geštalto institutas)

Respublikinio Pre- ir postnatalinio periodo vaikų muzikinio ugdymo seminaro sesija ‚Motinystės ir vaikystės muzika‘, specialus akademiko Michailo Lazarevo (Sankt Peterburgas) paskaitų ir pratybų kursas

Dailės pedagogės Dainoros Skrabulienės trijų dalių Dailės terapijos sesija

Kūno ir judesio terapijos 12 dalių sesija – vedė psichologės Vaida Platkevičiūtė ir Vėjūnė Domanskaitė Gota 

ISM Executive School mokymų programa ‚Lyderio išmintis: 4 kokybių sąveika‘ (Kūno išmintis, Proto išmintis, Emocijų išmintis ir Dvasinė išmintis)

NLP praktiko mokymai - Dr. Ričardo Bandlerio ir The Society of Neuro-Linguistic Programming sertifikuota ir aprobuota intensyvi mokymo programa

Vilniaus universitetas, specialybė - taikomoji matematika

Muzikinis išsilavinimas įgytas 12 metų mokantis Vilniaus B.Dvariono vaikų muzikos mokykloje (įgytos dvi specialybės)