Muzikos pamokėlės mažyliams

Muzikos pamokėlės mažyliams

Maži vaikai - smalsūs ir labai greitai besimokantys. Užsiimdami bendra veikla su savo mama ar tėčiu jie jaučiasi saugūs ir laimingi.

Jeigu auginate mažylį, kurio amžius - nuo devynerių mėnesių iki trijų metukų, kviečiu jus į muzikos užsiėmimus, skirtus Mažyliams su mamomis bei tėčiais. (Kartais Mažylių grupė pradedama lankyti ir su jaunesniais vaikais - 7 ar 6 mėnesių, mielai prašom.)

Didžiąją šių užsiėmimų dalį smagiai žaidžiame kartu su vaikais.
Mūsų dainelės, eilėraščiai bei žaidimai palydimi įvairiais smagiais vaikus dominančiais judesiais. Skamba lietuviški vaikų žaidinimai, pirštų žaidimai, ritmo pratimai,... Repertuare yra ir autorinių, mūsų šeimoje sukurtų dainelių bei žaidimų.

Mažylių grupėje pagrindinis dėmesys skiriamas mažiesiems užsiėmimų dalyviams, todėl mūsų repertuaras keičiasi palengva - vaikams patinka pastovumas ir pakartojimai. Tačiau mažyliai smalsūs, o jų lavėjimui visuomet reikalinga ir nauja informacija, todėl užsiėmimų repertuaras kaskart papildomas kokia nors naujiena - nauju žaidimu, dainele ar eilėraščiu.

Šiems užsiėmimams nebūtina turėti nei muzikinio išsilavinimo, nei išlavinto balso – pakanka tik jūsų NoroMuzikiniai žaidimai su mažais vaikais - nuostabus jų lavinimo būdas.

Kiekvieno mūsų susitikimo pabaigoje skiriu šiek tiek laiko informacijai, kuri naudinga kiekvienai Mažylį auginančiai šeimai. Keletas iš aptariamų temų : vaikų emocijos ir jų išraiška, kūno kalba, lavinamieji žaidimai vaikams, ankstyvas skaitymas, terapinės pasakos, mokymasis dalintis, vaikų elgesys grupėje, vaikų tipai, piešimas, skirtingos vaikų ugdymo sistemos - Montessori, Valdorfo, kt., vaikų norai, smulkiosios motorikos lavinimas, kokią įtaką charakteriui turi vaikų eiliškumas šeimoje, kaip žaisti su vaikais, TV ir kiti ekranai, kūrybingumo ugdymas, rekomendacijos ruošiantis darželiui ir t. t.

 
Kviečiu jus prisijungti prie mūsų žaidimų - tegul jūsų vaiko akys spindi !

Šie muzikiniai vaikų užsiėmimai vyksta kartą per savaitę. Vienos pamokėlės trukmė – 60 minučių.

Mažylių grupės Tvarkaraštį rasite čia
Užsiėmimų Kainas rasite čia
Nauji užsiėmimų dalyviai registruojami nuolatos. Užsiregistruoti galite čia.

Užsiėmimų metu įsikuriame ant grindų, patalpoje būname be batų. Pas mus šilta, tačiau jeigu jaučiatės smagiau, kai kojos labiau 'aprengtos', ateidami pasiimkite storesnes kojines ar šlepetes. Justiniškių g. patalpų grindys - kiliminė danga, Pamėnkalnio g. patalpų grindys - medinės, tad čia vaikštantiems vaikams visada patogiau, kai kojinyčių ar batukų padai neslidūs.
Mamų dainų užsiėmimuose - žindymui draugiška aplinka. Čia galite ramiai pamaitinti savo mažylius !
Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysiu - drąsiai kreipkitės.

Mažylių grupę lankiusiųjų Atsiliepimus skaitykite čia