Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

(Nurodytos kainos skirtos porai vienas suaugęs + vienas vaikas )

Mokėjimo pavadinimasKaina              Aprašymas ir galiojimo laikas
Viso ciklo abonementas

140 eurų

 

Abonementas skirtas visam penkiolikos susitikimų ciklui.

Svarbu: šio abonemento galiojimo laikas neribojamas, tad jeigu jums nepavyks sudalyvauti kuriame nors užsiėmime, kviesiu ateiti į jį su kita Kūdikių grupe.

Aplankyti galima iki penkiolikos užsiėmimų. (Įsigijus šį abonementą ir aplankius visus 15 užsiėmimų vienos pamokėlės kaina - tik 9.33 eur.)
Trijų kartų abonementas36 eurai

Abonementas galioja tris savaites. Per šį laiką galite aplankyti iki trijų užsiėmimų. 

Pratęsimo galimybė: jeigu jums nepavyktų sudalyvauti kuriame nors susitikime, abonementas gali būti pratęstas vieną papildomą savaitę už 5 eurų mokestį (tai savaitė nuo abonemento galiojimo pabaigos).

Abonementas galiojimo laikas užfiksuojamas jo įsigijimo metu, jis gali būti pratęstas tik 1 kartą - vieną savaitę.

Papildymo galimybė: pirmąjį Trijų kartų abonementą jo galiojimo metu galite pakeisti į Viso ciklo abonementą (primokėję skirtumą).

Mokėjimas už vieną užsiėmimą 15 eurų

Vienkartiniai apsilankymai galimi tik tada, kai grupėje yra laisvų vietų (pirmenybė – turintiems abonementus).

Jūsų dalyvavimą būtina suderinti iš anksto, sutartą dieną jums rezervuojama vieta grupėje.

Pirmas užsiėmimas15 eurų

Apsilankymas galimas tik tada, jeigu grupėje yra laisva vieta.

Nuolaida saugiam pasibandymui: mokant už pirmąjį apsilankymą Kūdikių grupėje iš anksto – ne vėliau kaip viena diena iki apsilankymo – taikoma 5 eurų nuolaida (taigi, mokant iš anksto pirmas apsilankymas gali kainuoti tik 10 eurų).

Pastaba. Jeigu dėl kažkokių priežasčių jūs norėtumėte perkelti savo iš anksto apmokėtą atvykimą į kitą dieną, būtina informuoti apie tai ne vėliau negu 24 val. iki pradžioje pasirinkto užsiėmimo. Jeigu apie pasikeitusius planus laiku nepranešama, užsiėmimo laikas neperkeliamas, o iš anksto sumokėtas mokestis negrąžinamas.

Apmokėjimo būdai. Užsiėmimai apmokami iš anksto arba atėjus į užsiėmimą. Mokėti galite:

  • Mokėjimo pavedimu, Sąskaita mokėjimo pavedimui - SEB banko sąskaita nr. LT37 7044 0001 0063 1406, pavedimas Ingai Narijauskienei (banko kodas 70440;  paskirties laukelyje įrašykite savo bei jūsų vaiko vardus).
  • Naudojant Revolut programėlę mobiliajame telefone. Telefono numeris Revolut programėlei:  +370 698 06797
  • Internetu kreditine kortele (paprašykite atsiųsti nuorodą mokėjimui)
  • Grynais (vietoje)

Mamų Dainų užsiėmimus lankančiųjų patogumui mūsų grupių dydis yra ribojamas. Kai norinčių dalyvauti skaičius yra didesnis, negu galiu priimti, pirmenybė teikiama turintiems galiojančius abonementus ir apmokėjusiems užsiėmimą iš anksto. Kūdkių grupės lankymo taisykles rasite ČIA

Jeigu norėtumėte lankyti užsiėmimus su dvynukais ar atsivesti vyresnį vaiką, jeigu norėtumėte, kad užsiėmime dalyvautų dar vienas suaugęs žmogus (tėtis, auklė, močiutė, sesė, draugė,...), būtinai suderinkite šią galimybę su manim. Tos pačios šeimos narių apsilankymams taikomos didelės nuolaidos.

UŽSIREGISTRUOTI