Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

Kūdikių grupės užsiėmimų kainos

(Nurodytos kainos skirtos porai vienas suaugęs + vienas vaikas )

Mokėjimo pavadinimasKaina              Aprašymas ir galiojimo laikas
Viso ciklo abonementas

220 eurų

 

Abonementas skirtas visam šešiolikos susitikimų ciklui.

Svarbu: šio abonemento galiojimo laikas neribojamas, tad jeigu jums nepavyks sudalyvauti kuriame nors užsiėmime, kviesiu ateiti į jį su kita Kūdikių grupe.   Atkreipkite dėmesį - svarbu: 1) Apie tai, kad jūs nedalyvausite užsiėmime, būtina pranešti iš anksto - ne vėliau kaip 24 val. iki šio užsiėmimo, t.y. bent prieš parą.  2) Kūdikių grupėje neaplankyti susitikimai į Mažylių grupės užsiėmimus nekeičiami.

Turint šį abonementą aplankyti galima iki šešiolikos užsiėmimų. 
Trijų savaičių abonementas50 eurų

Abonementas galioja tris savaites. Per šį laiką galite aplankyti iki trijų užsiėmimų. Abonemento galiojimo laikas (trys iš eilės einančios svaitės) užfiksuojamas jo įsigijimo metu.

Pratęsimo galimybė: jeigu jums nepavyktų sudalyvauti kuriame nors susitikime, abonementas gali būti vieną kartą pratęstas - jo trukmė gali pailgėti viena savaite (tai savaitė nuo abonemento galiojimo pabaigos). Toks pratęsimas kainuoja 5 eurus ir turi būti suderintas iš anksto. Svarbios pastabos: 1) Būtina sąlyga pratęsimui - apie tai, kad jūs nedalyvausite užsiėmime, būtina pranešti iš anksto - ne vėliau kaip 24 val. iki šio užsiėmimo, t.y. bent prieš parą. 2) Jeigu jūs pratęsėte abonementą, bet jums nepavyko atvykti į papildomą užsiėmimą, pratęsimo mokestis negrąžinamas.  Abonemento galiojimo laikas gali būti pratęstas tik vieną kartą ir tik pagal aukščiau nurodytas taisykles..

Papildymo galimybė: pirmąjį Trijų savaičių abonementą galite pakeisti į Viso ciklo abonementą (primokėję skirtumą).

Mokėjimas už vieną užsiėmimą 18 eurų

Vienkartiniai apsilankymai galimi tik tada, kai grupėje yra laisvų vietų (pirmenybė – turintiems abonementus).

Jeigu sumokėsite iš anksto, vieta grupėje jums bus rezervuota. Na, o jeigu norite mokėti vietoje, prieš ateinant būtinai suderinkite savo atvykimą.  

Svarbi pastaba. Jeigu dėl kažkokių priežasčių jūs norėtumėte perkelti savo iš anksto apmokėtą atvykimą į kitą dieną, būtina informuoti apie tai ne vėliau negu 24 val. iki pradžioje pasirinkto užsiėmimo. Jeigu apie pasikeitusius planus laiku nepranešama, užsiėmimo laikas neperkeliamas, iš anksto sumokėtas mokestis negrąžinamas.
Mokėjimas už  PIRMĄJĮ  užsiėmimą Kūdikių grupėje14 eurų

Nuolaida saugiam pasibandymui: dalyvaujant Kūdikių grupės susitikime pirmą kartą, jis kainuos jums 14 eurų. 

Apsilankymas galimas tik tada, jeigu grupėje yra laisva vieta. 

Svarbios pastabos: 1) priklausomai nuo grupės dydžio vieta jums gali būti rezervuojama tik apmokėjus dalyvavimą iš anksto; 2) Jeigu dėl kažkokių priežasčių jūs norėtumėte perkelti savo iš anksto apmokėtą atvykimą į kitą dieną, būtina informuoti apie tai ne vėliau negu 24 val. iki pradžioje pasirinkto užsiėmimo. Jeigu apie pasikeitusius planus laiku nepranešama, užsiėmimo laikas neperkeliamas, iš anksto sumokėtas mokestis negrąžinamas.

Apmokėjimo būdai. Užsiėmimai apmokami iš anksto arba atėjus į užsiėmimą. Mokėti galite:

  • Mokėjimo pavedimu, Sąskaita mokėjimo pavedimui - SEB banko sąskaita nr. LT37 7044 0001 0063 1406, pavedimas Ingai Narijauskienei (banko kodas 70440;  paskirties laukelyje įrašykite savo bei jūsų vaiko vardus).
  • Naudojant Revolut programėlę mobiliajame telefone. Telefono numeris Revolut programėlei:  +370 698 06797
  • Grynais (vietoje)

Mamų Dainų užsiėmimus lankančiųjų patogumui mūsų grupių dydis yra ribojamas. Vieta grupėje automatiškai rezervuojama turintiems galiojančius abonementus bei iš anksto sumokėjusiems už vieną būsimą užsiėmimą. Visais kitais atvejais būtina suderinti savo atvykimą iš anksto. Kūdkių grupės lankymo taisykles rasite ČIA

Jeigu norėtumėte lankyti užsiėmimus su dvynukais ar atsivesti vyresnį vaiką, jeigu norėtumėte, kad užsiėmime dalyvautų dar vienas suaugęs žmogus (tėtis, auklė, močiutė, sesė, draugė,...), būtinai suderinkite šią galimybę su manim. Tos pačios šeimos narių apsilankymams taikomos didelės nuolaidos.

UŽSIREGISTRUOTI