Autorius: 
Susan Cain
Kita informacija: 

Originalus pavadinimas: "Quiet: The Power of Introverts in a World That Can't Stop Talking"

Tyla: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

Ši knyga - didžiulė dovana visiems, auginantiems tylųjį vaiką. Ir tiems, kas patys yra tylūs :) Nors perskaityti rekomenduočiau visiems, nes tai gili, informatyvi, išmintinga, jautri, įtaigi knyga, suteikianti ir naujų žinių, ir naujų galių.

Taigi, skaitykite:
- jeigu auginate tylą ir ramybę mėgstantį mažylį,
- jeigu ramybė tyloje jums patinka labiau negu šėlstantis vakarėlis dideliame žmonių būryje,
- jeigu jūsų mylimas žmogus norėdamas pailsėti renkasi tylą ir ramybę,
- jeigu jūs norite geriau pažinti intravertus (kurie šioje knygoje vadinami intrOvertais - panašu, kad kalbininkai dar nenurodė, kuris terminas yra teisingas, o kuris ne).

Graži citata iš knygos:
"Iš mitų ir pasakų žinome, jog šiame pasaulyje esama visokiausių galių. Vienam vaikui suteiktas šviesos kardas, kitam – išminčiaus kepurė. Svarbiausia nesistengti įgyti visų įmanomų galių, bet sėkmingai panaudoti tas, kurios suteiktos jums."

Mūsų pasaulis – garsus, greitas, ekstravertiškas, jis dažnai nepastebi ir nevertina tylesnių žmonių ir jų sugebėjimų. Kartais tyliesiems intravertams sunku įsilieti į šio ekstravertiško pasaulio gyvenimą ir būti laimingais ir sėkmingais. Dažnai tėveliai nežino, kaip elgtis su savo ramiais ir tyliais vaikais....

Ištraukos iš įvairių atsiliepimų apie šią knygą:
"Gana retai pasirodo knyga, kuri suteikia tokių naujų, net gąsdinančių įžvalgų. "Tyla" yra ta knyga: ją ir skaityti įdomu, ir drauge ji remiasi pačiais naujausiais mokslo duomenimis."
"Intriguojanti ir, ko gero, gyvenimą keičianti žmogaus psichikos analizė, neabejotinai tapsianti naudinga ne tik introvertams, bet ir ekstravertams."
"Subtili ir įtaigi... Vienuma – visuomenei reikalingo kūrybingumo versmė..."
""Tylą" turėtų perskaityti kuo daugiau žmonių."
""Tyla" pokalbį apie introvertus mūsų išoriškos orientacijos pasaulyje pakelia į naujas aukštumas. Manau, kad tai supras ir daugelis introvertų, kurie, nė patys šito nežinodami, šios knygos laukė visą gyvenimą."
""Tyla" ne tik sugrąžina balsą, bet ir parodo kelią, kaip grįžti prie savęs visiems tiems, kas didžiąją savo gyvenimo dalį pragyvenome įsitikinę, jog mūsų bendravimo su pasauliu būdas ydingas, kad jį būtina ištaisyti."