Autorius: 
Eric Carle
Kita informacija: 

Originalus pavadinimas - "The Very Hungry Caterpillar". Ji sukurta 1969 metais ir yra labia populiari visame pasaulyje – sakoma, kad kiekvieną minutę kažkur pasaulyje yra parduodamas bent vienas šios knygos egzempliorius!

Labai alkanas vikšrelis

Rekomenduoju knygą, puikiai tinkančią ir kelių mėnesių mažuliams, ir kelių metų bambliukams.
Tai miela pasakėlė apie vikšrelį, kuris išsiritęs iš kiaušinėlio keliavo per pasaulį viską grauždamas, kol galų gale susisuko į kokoną ir pavirto drugeliu. Paprasta, trumpa, lengvai suprantama istorija, aiškios spalvingos iliustracijos, džiugi nuotaika. Knygelės turinys - sklandus ir lavinantis. Vaikai greitai išmoksta atpažinti (o vėliau ir įvardinti) nupieštus dalykus. Knygelės viduje yra mažų skylučių – jas pragraužė vikšrelis, o mažieji skaitytojai labai mėgsta į jas kištį pirštuką, čiupinėti ir tyrinėti. Vaikučiams augant ši nedidelė knygelė juos mokina vis naujų ir naujų dalykų – skaičių, spalvų, savaitės dienų, maisto produktų…
Būtinai noriu paminėti, kad šios knygelės dydis ir lapų kokybė idealiai pritaikyta mažylių rankytėms ir jų stipriam troškimui susipažinti su viskuo kuo artimiau :)