Mažylių grupės lankymo taisyklės

 

1. Kai įsigyjate abonementą, rezervuoju jums vietą jūsų pasirinktoje grupėje ir informuoju jus apie abonemento galiojimo laiką. Abonemento galiojimo metu nereikia pranešti apie tai, kad atvyksite – kadangi jūs turite abonementą, aš jūsų laukiu :)

2. Jeigu pasibaigus vienam abonementui planuojate tęsti užsiėmimus toliau ir norite užtikrinti sau vietą grupėje, naują abonementą įsigykite iš anksto – atėję į paskutinį besibaigiančio abonemento užsiėmimą ir sumokėję grynais arba pavedimu iki pirmojo naujo abonemento užsiėmimo.

3. Jeigu norėtumėte atvykti į užsiėmimą ne su savo, o su kita grupe – kitu laiku ar kitą dieną, – būtinai suderinkite šį norą su manim (kiek galima labiau iš anksto).

4. Jeigu jūs lankote pavienius užsiėmimus (ir mokate už kartą) ar norite sugrįžti į grupę po pertraukos, prieš ateidami būtinai pasitikslinkite, ar jums aktualioje grupėje yra laisva vieta, kurią galėčiau rezervuoti jums.

5. Jeigu turėtumėte atvykti į užsiėmimą (turite galiojantį abonementą arba mes esame sutarę dėl jūsų dalyvavimo), bet pasikeitus planams atvykti negalėsite, būtinai praneškite man apie tai kaip galima labiau iš anksto.

 

Šios taisyklės skirtos tam, kad jūsų Mažyliai ir jūs galėtumėte jaustis mūsų užsiėmimuose kuo patogiau, o susitikimai suteiktų vaikučiams kuo daugiau naudos.

 

Aš nolat stebiu kiekvienos grupės dydį. Aukščiau pateiktos taisyklės padeda man numatyti:

- Ar grupėje nebus per daug dalyvių - tam, kad mums visiems būtų smagu ir kad užsiėmimas būtų naudingas jūsų Mažyliams; 

- Ar grupėje nebus per mažai dalyvių (tai būtų aktualu tik mažoms grupėms): jeigu į užsiėmimą atvyktų tik viena dalyvė / vienas dalyvis, užsiėmimas nevyktų, taigi, žinodama situaciją galėčiau informuoti ją / jį apie tai iš anksto.

Ar galiu jums leisti ateiti į užsiėmimą su kita grupe (kitu laiku ar kitą dieną), jeigu jūsų planai netikėtai pasikeitė. Tai priklauso nuo grupės dydžio - tam būtinai turiu žinoti, kiek toje kitoje grupėje bus dalyvių. (Dažnai negaliu priimti norinčių ateiti į užsiėmimą su kita grupe, nes grupė didelė ir niekas nepranešė, kad neateis, o į patį užsiėmimą vis tik kažkas neateina – būna, kad apie savo nedalyvavimą pranešama prieš pat užsiėmimą arba net užsiėmimo metu. Todėl prašau jūsų: padėkite vieni kitiems :) )

 

Ačiū, kad skaitėte. Noriu, kad jums Mažylių grupėje būtų gera  :)