Kūdikių grupės lankymo taisyklės

 

1. Kai įsigyjate abonementą, rezervuoju jums vietą jūsų pasirinktoje grupėje ir informuoju jus apie abonemento galiojimo laiką.

    Jeigu turite galiojantį abonementą, pranešti apie tai, kad atvyksite nereikia – kadangi jūs turite abonementą, aš jūsų laukiu :)

2. Kūdikių grupių dydžius prižiūriu ir riboju, tad jeigu jūs:

- lankote pavienius užsiėmimus;

- norite sugrįžti į grupę po pertraukos;

- norėtumėte ateiti į užsiėmimą su kita grupe (kitą dieną, kitu laiku, kitoje vietoje ar aplankyti praleistą susitikimą su kitu ciklu)

     būtinai suderinkite su manim savo dalyvavimą užsiėmime (būtina žinoti, ar jums aktualioje grupėje konkrečią dieną yra laisva vieta, kurią galėčiau rezervuoti jums).   

3. Jeigu turėtumėte atvykti į užsiėmimą (turite galiojantį abonementą arba mes esame sutarę dėl jūsų dalyvavimo), bet pasikeitus planams atvykti negalėsite, būtinai praneškite  man apie tai kaip galima labiau iš anksto.

Šios taisyklės skirtos tam, kad jūsų vaikučiai ir jūs galėtumėte jaustis mūsų užsiėmimuose kuo patogiau, o susitikimai jums suteiktų kuo daugiau naudos.

 

Aš nolat stebiu kiekvienos grupės dydį. Aukščiau pateiktos taisyklės padeda man numatyti:

- ar grupėje nebus per daug dalyvių - tam, kad mums visiems būtų smagu ir kad užsiėmimas būtų naudingas;

- ar grupėje nebus per mažai dalyvių (tai būtų aktualu tik mažoms grupėms): jeigu į užsiėmimą atvyktų tik viena dalyvė / vienas dalyvis, užsiėmimas nevyktų, taigi, žinodama situaciją galėčiau informuoti ją / jį apie tai iš anksto.

-  Ar galiu jums leisti ateiti į užsiėmimą su kita grupe (kitu laiku ar kitą dieną), jeigu jūsų planai netikėtai pasikeitė. Tai priklauso nuo grupės dydžio - tam būtinai turiu žinoti, kiek toje kitoje grupėje bus dalyvių. (Dažnai negaliu priimti norinčių ateiti į užsiėmimą su kita grupe, nes grupė didelė ir niekas nepranešė, kad neateis, o į patį užsiėmimą vis tik kažkas neateina – būna, kad apie savo nedalyvavimą pranešama prieš pat užsiėmimą arba net užsiėmimo metu. Todėl prašau jūsų: padėkite vieni kitiems :) )

 

Ačiū, kad skaitėte. Noriu, kad Mamų Dainų susitikimuose jums būtų gera :)