Kūdikių grupės lankymo taisyklės

 

1. Kai įsigyjate abonementą, rezervuoju jums vietą jūsų pasirinktoje grupėje ir informuoju jus apie abonemento galiojimo laiką.

    Jeigu turite galiojantį abonementą ar esate iš anksto sumokėję už vieną būsimą užsiėmimą (vienkartinis mokėjimas arba abonemento pratęsimas), pranešti apie savo atvykimą jums nereikia – tokiu atveju vieta grupėje jums rezervuota ir aš jūsų laukiu :)

2. Kūdikių grupių dydžius prižiūriu ir riboju, tad jeigu:

- jūsų abonementas pasibaigė, bet naujo iš anksto neįsigijote, nes planuojate tai padaryti atėjus kitą kartą (šiuo atveju vieta grupėje jums nėra automatiškai rezervuojama);

- jūs norite ateiti pirmą kartą ir susimokėti vietoje;

- jūs lankote pavienius užsiėmimus ir mokate už juos vietoje;

- jūs norite sugrįžti į grupę po pertraukos ;

- jūs norėtumėte ateiti į užsiėmimą su kita grupe (kitą dieną, kitu laiku, kitoje vietoje ar aplankyti praleistą susitikimą su kitu ciklu)

    būtinai suderinkite su manim galimybę dalyvauti užsiėmime (tai priklauso nuo to, ar jums aktualioje grupėje konkrečią dieną yra laisva vieta, kurią galėčiau rezervuoti jums).   

3. Jeigu turėtumėte atvykti į užsiėmimą, bet pasikeitus planams atvykti negalėsite, būtinai praneškite  man apie tai kaip galima labiau iš anksto.

Šios taisyklės skirtos tam, kad jūsų vaikučiai ir jūs galėtumėte jaustis mūsų užsiėmimuose kuo patogiau, o susitikimai jums suteiktų kuo daugiau naudos.

 

Aš nolat stebiu kiekvienos grupės dydį. Aukščiau pateiktos taisyklės padeda man numatyti:

- Ar grupėje nebus per daug dalyvių - tam, kad mums visiems būtų smagu ir kad užsiėmimas būtų naudingas.

-  Ar galiu jums leisti ateiti į užsiėmimą su kita grupe (kitu laiku ar kitą dieną), jeigu jūsų planai netikėtai pasikeitė. Tai priklauso nuo grupės dydžio - tam būtinai turiu žinoti, kiek toje kitoje grupėje bus dalyvių. (Dažnai negaliu priimti norinčių ateiti į užsiėmimą su kita grupe, nes grupė didelė ir niekas nepranešė, kad neateis, o į patį užsiėmimą vis tik kažkas neateina – būna, kad apie savo nedalyvavimą pranešama prieš pat užsiėmimą arba net užsiėmimo metu. Todėl prašau jūsų: draugiškumo ir supratingumo vienas kitam :) )

 

Ačiū, kad skaitėte. Noriu, kad Mamų Dainų susitikimuose jums būtų gera :)