Autorius: 
Pamela Druckerman

100 prancūziško auklėjimo taisyklių

Ištrauka iš knygos: "Prancūzams savaime suprantama, kad mažus kūdikius galima išmokyti miegoti kiaurą naktį, įmanoma išmokyti kantrybės, kad per daug pagyrų gali vaikams pakenkti, kad reikia prisiderinti prie kūdikio ritmo, kad mažyliams nereikia ženklų kalbos kortelių, kad valgių ragavimas išmoko juos pamėgti – visa tai mums sako ir mokslas."
Na, jeigu kūdikėlį maitinate savo pienuku, tikriausiai neišmokinsite jo miegoti visą naktį, tačiau čia tikrai rasite vertingų patarimų apie tai, kaip išmokyti vaiką valgyti įvairų maistą, džiaugtis gyvenimu, palaukti, kol jūs baigsite kalbėti telefonu ar gaminti vakarienę ir kitų vaiką brandinančių ir šeimos gyvenimą lengvinančių dalykų.

Dar pora citatų:
"Negalima šokti greičiau už muziką" (apie vaikų augimą)
"Išmokite atpažinti džiaugsmo ir ramybės akimirkas, kai jums tiesiog gera būti kartu (su vaiku), ir džiaukitės jomis. Prancūzai jas vadina moments privilegies (privilegijuotomis akimirkomis)."

P.S. Lietuviškai išleista ir dar viena P.Druckerman knyga (ji apie tą patį, kaip ir šita, tik ilgesnė ir išsamesnė) - ‘Vaikų auklėjimas pagal prancūzus’.